INOVATYVŪS PADELIO KORTAI

Norite turėti padelio kortus? Mes padėsime rasti geriausią šiuolaikišką ir praktišką sprendimą ne tik privačiam kortui, bet ir padelio klubui ar visai arenai.
Profesionali „Grip“ komanda padės suplanuoti, suprojektuoti, parengti techninius padelio kortų brėžinius, o taip pat pasirūpins statybiniais darbais bei patars kortų priežiūros klausimais. Mūsų įrengtiems padelio kortams suteikiama mažiausiai penkerių metų garantija.

Išsirinkite savo padelio kortą:

adidas FX 2.0
Klubo pažiba.

adidas AFP PANORAMIC
Geriausias savo klasėje.

RedSport PRO
Vienas populiariausių padelio kortų.

RedSport ALUMINUM RF3.0
Tradicijos ir inovacijos viename.

adidas ALUMINUM RF3.0
Ateities lauko padelio kortas.

STANDARD
Klasikinis padel kortas.

SUPERPANORAMIC
Padel konstrukcija išrankiausiam klientui.

Kodėl verta rinktis „Grip“ paslaugas?

Patyrusi „Grip“ komanda pastatė ir/ar įrengė jau virš 100 padelio kortų Lietuvoje, Latvijoje, Estijoje, Suomijoje ir Švedijoje. Galime pasiūlyti ne tik aukščiausios kokybės padelio kortų modelių pasirinkimą, bet ir statybos ir įrengimo paslaugas nuo A iki Z. Padelio aikštelės įrengimas yra sudėtingas procesas, todėl verta kreiptis tik į patyrusius meistrus. Aikštelės įrengimo procesai apima daug statybos etapų, kuriems reikalinga patirtis ir geras išmanymas. Kiekvienas projektas yra unikalus, todėl svarbu atsižvelgti būsimo pastato konfigūraciją, patalpų aukštį. Jeigu planuojami kortai lauke, reikia įvertinti vietinį kraštovaizdį ir daugelį kitų veiksnių, kad Jūs galėtumėte mėgautis savo kortais be papildomų rūpesčių. Mūsų patyrusi komanda pasirūpins, jog visi darbai ir sprendimai būtų įvykdyti nepriekaištingai, su ilgalaike garantija. Esame išskirtiniai „adidas padel“ atstovai Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.

Kodėl verta rinktis „adidas padel“?

Padelis šiandien yra viena greičiausiai augančių sporto šakų pasaulyje. Nenuostabu, kad ir padelio konstrukcijų gamintojų rinkoje yra didžiulė pasiūla. Vien Ispanijoje yra mažiausiai 120 padelio kortų gamintojų. Ieškodama partnerių „Grip“ komanda aplankė bene visus didžiausius padelio kortų gamintojus Europoje. Vertinome gamybos būdus, taikomas technologijas, pakavimo ir logistinius sprendimus. „AFP Courts“ gamykla ir „adidas padel“ prekės ženklas pasiūlė patraukliausią padel kortų asortimentą, geriausius sprendimus, kurių ieškojome Baltijos šalių rinkai. Šios gamyklos prioritetas – taikant inovacijas užtikrinti geriausią žaidėjo bei korto savininko patirtį. „adidas padel“ kortai atliepia aukščiausius sportininkų bei kortų savininkų lūkesčius.

Pagrindinės „adidas padel“ kortų savybės:

  • Pagaminta pagal IPF standartus.
  • Kortų gamyba yra robotizuota.
  • Konstrukciniai pjūviai ir gręžimai atliekami lazeriu.
  • Stulpų atraminėse plokštėse numatytos specialios angos pasišalinti drėgmei – tai prailgina korto patvarumą ir suteikia ilgaamžiškumo.
  • Naudojama inovatyvi ir unikali „nematomo“ suvirinimo siūlių technologija.
  • „Anti – injury system“, speciali tinklo apsauga, sauganti žaidėjus nuo nelaimingų atsitikimų sportuojant. Taip pat šis tvoros tinklo technologinis sprendimas sukuria papildomą stiklo apsaugą.
  • Papildoma galimybė metalo konstrukcijas dengti antikorozinėmis medžiagomis.
  • Aukštos kokybės miltelinis dažymas.
  • Siūlomi modernūs ir ekonomiški apšvietimo LED sprendimai.
  • Patikima transportavimo pakuotė.

Kiek kainuoja padelio teniso kortų įrengimas?

Padel aikštelės kaina priklauso nuo daug aspektų. Tačiau 60% padel aikštelės kainos sudaro: padel aptvėrimas, apšvietimas bei danga. O žemės darbai, pamatų ir pagrindų įrengimas sudaro likusius 40%. Populiariausios komplektacijos padel korto įrengimo kaina (nuo A iki Z) yra apie 35000 Eur + PVM. Tikslias kainas sužinosite suderinus su mumis visus būsimus darbus ir pasirinkus konkrečią padelio konstrukciją bei dangą.

Kviečiame pasižvalgyti ir išsirinkti sau labiausiai patinkančius padel teniso kortus! Pasirinkę Jus labiausiai sudominusį variantą ir skaitydami apie jį plačiau, rasite visą reikiamą informaciją ir tikslius duomenis su pasirinkimo galimybėmis.

Profesionalus padel teniso įrengimas pagal Jūsų individualius poreikius! Mūsų specialistai pasirūpins viskuo, ko reikia pilnam padelio teniso aikštelės įrengimui pagal Jūsų viziją.

Susisiekite su mumis, kad galėtume susitarti dėl susitikimo ir pateikti tikslią Padel kortų įrengimo kainą.

This contact form is deactivated because you refused to accept Google reCaptcha service which is necessary to validate any messages sent by the form.

This post is also available in: English Estonian Russian