PATIRTIS, PROFESIONALUMAS IR INDIVIDUALUS POŽIŪRIS JŪSŲ TENISO IR PADELIO AIKŠTELĖMS

Grip komanda jau daugiau kaip 15 metų stato ir aptarnauja teniso bei padelio kortus Baltijos šalyse. Įvykdėme daugiau nei 200 projektų Lietuvoje, Latvijoje ir Estijoje.  Esame siaurai specializuoti, todėl darome tik tai, ką išmanome geriausiai.

Teikiame visas teniso ir padelio kortų projektavimo, statybos, įrengimo ir priežiūros paslaugas. Savo darbuose ir susitarimuose vadovaujamės taisykle – įsipareigojimų laikymasis ir aukščiausia kokybė.

Grip komanda savo pirmąjį kortą įrengė dar 2007 metais. Per visus šiuos metus mes nuosekliai dirbome, plėtėme produktų ir paslaugų asortimentą bei tobulinome įgūdžius, todėl dabar esame įsipareigoję teikti geriausias dangas, įrangą ir kortų statybos ir priežiūros paslaugas tiems, kurie myli tenisą ir padelį taip pat, kaip ir mes.

Kiekvienu projektu rūpinamės it asmeniniu. Mūsų įgyvendintų darbų kokybė pelnė mums didžiausių Baltijos teniso ir padelio arenų pasitikėjimą ir puikią reputaciją. Mūsų tikslas – pasiūlyti Jums individualius sprendimus ir paversti Jūsų aikšteles išskirtinėmis, veikiančiomis ilgus metus.

Užtikrinti kortų ilgaamžiškumą ir aukščiausią kokybę mums padeda atstovaujami dangų bei įrangos gamintojai – patikimos, ilgametę patirtį ir tradicijas turinčios tarptautinės įmonės. Mūsų komanda pasitiki tokie pasaulinio garso teniso ir padelio dangų ir įrangos gamintojai kaip GreenSet, Mondo, adidas, Vigano Pavitex, Tisca, Safitex. Grip yra oficialus šių gamintojų atstovas Baltijos šalyse.

Mūsų kortus ir dangas gali įvertinti kiekvienas. Keletas atvirų ir Jūsų laukiančių teniso ir padelio kortų:

Vilniuje – SEB Arena, Teniso Erdvė, Teniso Sala, RÁTO Padelio Arena, Fanų padelio arena
Kaune – Tennis Space
Klaipėdoje – Vydmantų teniso, padelio ir badmintono klubas
Rygoje – Varpu Tennis & Padel Club
Taline –  Padel +

Jeigu norite išbandyti mūsų įrengtus kortus ir dangas, bet nerandate savo mieste ar rajone –  susisiekite, ir mes suorganizuosime apsilankymą į arčiausiai Jūsų esantį kortą.

This post is also available in: English Estonian Russian