GRIP TEIKIAMOS PASLAUGOS

Teikiame teniso ir padelio kortų projektavimo, statybos, dangos atnaujinimo, rekonstrukcijos bei kortų priežiūros paslaugas.

Norite investuoti ir pradėti teniso bei padelio kortų verslą? Mes parengiame verslo planą, padedam išsirinkti tinkamą sklypą, suprojektuojame, idėją ir biudžetą atitinkančią, infrastruktūrą, gauname statybos leidimus, įgyvendiname statybos darbus, padedame surasti objekto administravimo komandą bei teikiame kortų priežiūros paslaugas.

Planuojate įsirengti teniso ar padelio aikštelę savo kieme? Su malonumu ir geriausiomis sąlygomis pastatysime Jūsų svajonių kortus nuo A iki Z.

Teniso / Padelio kortų projektavimas

Ruošiame projektinius pasiūlymus, rengiame technines užduotis, ruošiame techninį projektą (su visomis dalimis) + darbo projekto rengimas, statybos leidimų gavimas ir t.t.

Teniso / Padelio kortų statyba

Kiekvieną kortų statybos projektą valdome nuo pradžios iki pabaigos. Mūsų komanda glaudžiai bendradarbiauja su klientais, kad įvertintų konkrečius poreikius ir pasiūlytų sprendimus, kurie patenkintų lūkesčius. Nesvarbu, ar tai būtų komercinis ar privatus objektas, mes atliekame visus darbus „iki raktų“ tiek lauko tiek vidaus kortuose.

Atstovaujame garsiausius dangų gamintojus, todėl siūlome platų profesionalių teniso ir padelio dangų asortimentą. Daugiau informacijos apie teniso ir padelio dangas.

Teniso / Padelio kortų dangos atnaujinimas ir rekonstrukcija

Klientams, jau turintiems teniso ar padelio kortus, siūlome atnaujinimo ar rekonstrukcijos paslaugas. Kortų paviršių galime restauruoti ar net pakeisti kitu, kuris geriau atitiktų jūsų poreikius.

Teniso / Padelio kortų priežiūra

Kiekvienas įrengtas teniso ar padelio kortas reikalauja didesnės ar mažesnės priežiūros. Mes patarsime kaip prižiūrėti jau įrengtą kortą. Poreikiui esant, sudarysime metinę kortų priežiūros programą bei mielai atliksime visas kortų priežiūros paslaugas bei smulkų remontą, kad maksimaliai prailgintų kortų tarnavimo laiką.

Teniso / Padelio kortų apšvietimas

Tobulėjant LED technologijai, vis daugiau objektų atnaujina arba įrengia naujas teniso ir padelio kortų apšvietimo sistemas ir taupo pinigus sumažėjusiomis energijos sąnaudoms. Grip siūlo profesionalią LED apšvietimo sistemą pagal jūsų poreikius. Mažiau akinimo, mažesnės sąskaitos už elektrą, daugiau kokybiškos šviesos. Norėdami gauti daugiau informacijos, susisiekite su mumis.

Sporto klubų įranga

Sukurkite nepriekaištingą aplinką savo teniso ar padelio klubui su mūsų siūlomais sporto klubų baldais ir įranga. Čia rasite viską, ko reikia, kad Jūsų klubas išsiskirtų patogumu, stilingumu ir funkcionalumu. Mūsų įranga atitinka aukščiausius kokybės standartus ir yra pritaikyti būtent sporto sektoriaus poreikiams, užtikrinant, kad kiekvienas elementas prisidėtų prie nepakartojamos nario patirties. Tegul Jūsų sporto klubas tampa ne tik treniruočių vieta, bet ir malonia erdve, kurioje nariai jausis kaip namuose.

This post is also available in: English Estonian Russian