„Grip“ geriau už bet ką supranta, kad teniso kortai yra turtas, kuriantis papildomą Jūsų privačios valdos ar komercinio objekto pridėtinę vertę. Mūsų tikslas – pasiūlyti Jums individualių sprendimų, kad Jūsų lauko teniso kortai taptų išskirtiniai, būtų eksploatuojami metų metus ir teiktų malonumą tiek pradedantiesiems žaisti, tiek profesionalams. Mes pasiruošę dirbti Jums ir įrengti išskirtinius, ilgaamžius lauko teniso kortus.

„Grip“ komanda savo pirmąjį kortą įrengė dar 2007 metais. Per visus šiuos metus mes nuosekliai dirbome, didinome asortimentą ir tobulinome įgūdžius, todėl dabar savo užsakovams galime pasiūlyti didelį dangų pasirinkimą, aukštą darbų kokybę ir daug individualių sprendimų.

Mūsų atstovaujami dangų gamintojai – patikimos, ilgametę patirtį ir tradicijas turinčios tarptautinės įmonės. Galime pasidžiaugti, kad mūsų komanda pasitiki toks pasaulinio garso akrilinių dangų gamintojas kaip „GreenSet“. „Grip“ yra oficialus „GreenSet“ atstovas Lietuvoje.

Kodėl verta rinktis „Grip“?

Mes specializuojamės siauroje srityje ir darome tik tai, ką mokame geriausiai. Esame nuoseklūs, profesionalūs, savikritiški ir nuolat tobulėjame. Statydami aikšteles naudojame pažangiausias technologijas ir įrankius.

Bet svarbiausia – mums rūpi, kad Jūsų kortai būtų ilgaamžiai, o žmonės, žaidžiantys mūsų įrengtose aikštelėse, jaustų didžiausią malonumą.

Mūsų vizija

Transformuoti klasikinį teniso kortą į tikrą meno kūrinį.

Mūsų misija

Teikti aukščiausios kokybės lauko teniso kortų įrengimo paslaugas.